Autosedačka AREO ISOFIX 15-36 kg šedá

 
Dostupnost 2-7 pracovních dnů
3 999 Kč    
Kategorie DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY
 

Autosedačka AREO ISOFIX 15-36 kg šedá

AREO ISOFIX 15-36 kg je autosedačka, která dokazuje, že jízdní komfort může jít ruku v ruce s maximální bezpečností. Opěradlo je perfektně uloženo (při pohledu dopředu).

Model byl navržen pro dvě váhové skupiny:
- Skupina II (15 - 25 kg) - standardní varianta
- Skupina III (22 - 36 kg) - pouze sedadlo

DRI-SEAT
Potah je vyroben z odolného a pevného materiálu, zatímco je jemný k pokožce dítěte. Vnější vrstva je opatřena speciálním děrovaným materiálem, který zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, která za-ručuje pocit sucha.

SIP-Side Impact Protection
Zesílená boční konstrukce sedadla je navržena tak, aby absorbovala sílu nárazu v případě bočního nárazu. Díky systému SIP je navíc chráněna hlava, krk a páteř dítěte.

Potešení z jízdy
Měkký polštář zaručuje pohodlí. Další polštářky na opasech zabraňují otlaku na citlivé pokožce dítěte a protiskluzové polštářky zajišťují správné umístění pásů.

Nastavení opěrky hlavy
sedadlo roste s vaším dítětem.

Příjemné čalounění na dotek
Měkké, flexibilní a odolné čalounění, které se snadno udržuje v čistotě. Samotné vysávání umožňuje odstranit většinu nečistot.

Ochrana materiálu
Vodítka pásů jsou zajištěna plastovými částmi, které chrání materiál proti opotřebení, když jsou pásy pod dlouhodobým tlakem.

ISOFIX + Stabilizační noha
ISOFIX v kombinaci se stabilizační nohou zajišťují nejen nejvyšší bezpečnostní standard, ale také velmi rychlou instalaci.

Technické údaje:
Nosnost: 15 - 36 kg
Certifikáty: ECE R44/04

Barva Šedá
Montáž ve směru jízdy
Váhová kategorie 15 - 36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: