Autosedačka SPINWAY PRO 360° 0-36 kg černá

 
Dostupnost Skladem
4 499 Kč    
Kategorie DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY
 

Autosedačka SPINWAY PRO 360° 0-36 kg černá

SPINWAY PRO 360° je autosedačka, která dokazuje, že jízdní komfort může jít ruku v ruce s maximální bezpečností. Základna sedáku umožňuje rotaci o 360 stupňů. Opěradlo je perfektně uloženo (při pohledu dopředu), 5-ti stupňové nastavení opěrky hlavy a protiskluzové kryty pásů.

Od narození
Díky otočnému zadnímu sedadlu je možné dítě dopravit od prvních dnů života. Pro bezpečnost a pohodlí nejmenších dětí je sedadlo vybaveno další redukční vložkou.

Otočeno o 360°
Použitím jedinečné technologie lze základnu sedačky volně otáčet kolem své vlastní osy, aniž byste ji museli odpojit od bezpečnostních pásů. Otáčením židle směrem ke dveřím vozidla můžete pohodl-ně a bez námahy umístit dítě do sedadla.

ISOFIX
Trvanlivý a rychlý způsob, jak sestavit autosedačku v autě. V případě náhlého brzdění nebo srážky ovlivní dítě menší síly.

TOP TETHER
Přídavný pás umístěný v horní části dětského nosného systému snižuje náklon dopředu v případě čelního nárazu.

DRI-SEAT
Potah je vyroben z odolného a pevného materiálu, zatímco je jemný k pokožce dítěte. Vnější vrstva je opatřena speciálním děrovaným materiálem, který zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, která za-ručuje pocit sucha.

5-ti bodové bezpečnostní pásy
Ještě bezpečnější pro vaše dítě díky použití dalšího bederního pásu.

SIP-Side Impact Protection
Zesílená boční konstrukce sedadla je navržena tak, aby absorbovala sílu nárazu v případě bočního nárazu. Díky systému SIP je navíc chráněna hlava, krk a páteř dítěte.

6 úrovně náklonu
Jednoduchá regulace opěradla ze sedící polohy do polohy ležení. Zajištění pohodlí a správné polohy dítěte.

Potešení z jízdy
Měkký polštář zaručuje pohodlí. Další polštářky na opasech zabraňují otlaku na citlivé pokožce dítěte a protiskluzové polštářky zajišťují správné umístění pásů.

Nastavení opěrky hlavy
5 úrovní nastavení opěrky hlavy - sedadlo roste s vaším dítětem.

Příjemné čalounění na dotek
Měkké, flexibilní a odolné čalounění, které se snadno udržuje v čistotě. Samotné vysávání umožňuje odstranit většinu nečistot.

Ochrana materiálu
Vodítka pásů jsou zajištěna plastovými částmi, které chrání materiál proti opotřebení, když jsou pásy pod dlouhodobým tlakem.

Technické údaje:
Nosnost: 0 - 36 kg
Hmotnost: 11 kg
Bezpečnostní systemy: ISOFIX, TOP TETHER
Bezpečnostní pásy: 5-ti bodové
Certifikáty: ECE R44/04

Barva Černá
Montáž ve směru, proti směru jízdy
Váhová kategorie 0 - 36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: