Reklamace a vrácení zboží

REKLAMACE

 

Adresa pro vrácení zboží určeného k reklamaci:
DIVIO HOME s.r.o.
P.O. Box 7
790 84 Mikulovice u Jeseníku
Telefon: +420 702 873 900

Jsme povinni vám dodat zboží bez vad. Fyzická vada je známkou skutečnosti, že zboží je v rozporu se smlouvou.
Všechny výrobky v našem obchodě mají 2 letou záruční lhůtu

Reklamované zboží je třeba odeslat na vlastní náklady s uvedením důvodu reklamace (krátký popis vady) na adresu firmy. V něm je nutné uvést své osobní údaje a číslo účtu, na ktteré má být poslána případná platba. K zásilce je nutné přiložit také doklad o nákupu.

O způsobu vyřízení reklamace bude kupující informován do 14 dnů od jejího podání.

V případě uznání reklamace bude vadný výrobek buď opraven nebo vyměněn na jiný, plnohodnotný a odeslán – v tomto případě na náklady našeho obchodu. Pokud to nebude možné (například z důvodu vyčerpání skladových zásob), náš obchod vrátí klientovi celou částku za výrobek včetně nákladů na odeslání. V případě neuznání reklamace je výrobek vrácen kupujícímu na jeho náklady.

UPOZORNĚNÍ: Na reklamaci se nevztahují škody vzniklé špatným používáním výrobku (oděrky, škrábance, protržení, různé skvrny a zabarvení)

Formulář ke stažení v pdf naleznete zde: Reklamační formulář DIVIO HOME

 

  

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů ode dne obdržení zboží
Pro vrácení platby je nutno uvést vaše číslo účtu

Právo odstoupení od smlouvy

Máte právo odstoupit od smlouvy v termínu do 14 dnů bez uvedení jakéhokoliv důvodu. Možnost odstoupení od smlouvy zaniká po uplynutí 14 dnů ode dne, ve kterém jste nabyli zakoupené zboží nebo dne, ve kterém vámi pověřená třetí osoba převzala zakoupené zboží. Chcete-li uplatnit právo na odstoupení od smlouvy, musíte nás o této skutečnosti informovat:

DIVIO HOME s.r.o.
P.O. Box 7
790 84 Mikulovice u Jeseníku
Telefon: +420 702 873 900
e-mail: info@divio.cz

O svém rozhodnutí o odstoupení od smlouvy formou jednoznačného prohlášení (například dopis odeslaný poštou, faxem nebo elektronickou cestou). Můžete také vyplnit a odeslat formulář odstoupení od smluvy nebo nebo jakékoliv jiné jednoznačné osvědčení elektronickou cestou prostřednictvím naší internetové stránky.

Formulář ke stažení v pdf naleznete zde: Formulář pro vrácení zboží DIVIO HOME

Ale není to povinné. Chcete-li zachovat termín na odstoupení od smlouvy, postačí, abyste zaslali sdělení o ulatnění práva na odstoupení od smlouvy před uplynutím lhůty pro jeho podání.

Podmínky vrácení:

V případě odstoupení od smlouvy vám vracíme všechny obdržení platby včetně poštovného (s vyjímkou doplňkových nákladů vzniklých vaším výběrem jiného než nejlevnějšího způsobu doručení uvedeného na našich stránkách), a to neodkladně, v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, ve kterém jsme obdrželi vaši informaci o odstoupení od smlouvy. Vrácení platby bude probíhat stejným způsobem, jaký jste použili při prvotní transakci s vyjímkou vašeho požadavku na jiný způsob provedení platby. V žádném případě nebudete platit žádné další poplatky spojené s vrácením zboží. Můžeme pozdržet platbu do obdržení vraceného zboží nebo důvodu vrácení podle toho, která událost nastane dříve.Vracené zboží prosíme zaslat na adresu:

DIVIO HOME s.r.o.
P.O. Box 7
790 84 Mikulovice u Jeseníku
Telefon: +420 702 873 900

Neprodleně, v každém případě ne později jak 14 dnů ode dne, ve kterém jste nás informovali o odstoupení od smlouvy. Termín zůstane zachován, jestliže zboží odešlete před uplynutím termínu 14 dnů. Budete muset pokrýt přímé náklady spojené s odesláním zboží. Odpovídáte pouze za snížení hodnoty vraceného předmětu vynikající z jeho použití jiným než nutným způsobem potřebným k potvrzení charakteru, vlastností a funkčnosti této věci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.