www.DIVIO.cz - Dětské zboží • Koberce • Dům a zahrada • Volný čas • e-shop DIVIO.cz

Dvě smyslové polokoule pro rehabilitaci - Černé

Novinka
189 Kč –21 % 149 Kč
4-8 pracovních dnů

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
Možnost vrácení
Možnost vrácení
Spokojenost 97%
Spokojenost 97%
Certifikovaný prodejce
Certifikovaný prodejce

Detailní popis produktu

Dvě smyslové polokoule pro rehabilitaci - Černé

Senzorické polokoule s vysokou hustotou hrotů sloužící k masáži a relaxaci nadměrně napjatých svalů chodidel, rukou, zad, paží atd. Jsou určeny lidem, kteří potřebují zlepšit svou celkovou pohodu denně i po tréninku . Polokoule lze použít k relaxaci a stimulaci nervů a uvolnění napětí kdykoli a kdekoli. Ideální pro: sportovce, dlouhodobě stojící nebo sedící osoby, osoby se svalovým napětím, strečinkem a také pro hraní s dětmi atd.

Poskytují úlevu od napětí v oblasti zad, krku, ramen, paží, boků, nohou, hýždí, stehen a chodidel. Perfektní pro všechny oblasti těla. Účinné při poskytování dočasné úlevy od plantární fasciitidy. Jsou určeny pro nácvik rovnováhy, stabilizace a pohybové koordinace, korekci vad držení těla a masáž chodidel. Běžně se používají při korekčních hodinách, pilates, rehabilitaci atd. Hustě usazené kónické hroty stimulují smyslové receptory a zlepšují krevní oběh. Stimulují kůži a podkoží, díky čemuž se uvolňují a uvolňují svaly plosek nohou. Skvělý nápad na hraní s dětmi. Jsou také skvělé pro skupinové hodiny ve škole, školce atd.

Díky dvěma typům povrchu: na jedné straně hladkému, stimulujícímu hlubokému vjemu a na druhé straně masírujícímu a stimulujícímu dlouhými výstupky vyvíjí tlak na jednotlivé svaly, pomáhá tělu relaxovat a uvolňovat se a ulevuje od bolesti bez nutnosti používat další farmakologická činidla. Cvičení pomocí smyslových polokoulí poskytuje téměř 500 kontrolovaných pohybů, zlepšuje vytrvalost, flexibilitu a rozvoj svalů, stejně jako pohyblivost a držení těla. Po 10 sezeních se budete cítit dobře, začnete cítit rozdíl a poznáte své tělo. Po 20 sezeních začnete mít nové tělo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness
Barva: Černá
Průměr: 16 cm
Materiál: PVC
Výška: 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz