www.DIVIO.cz - Dětské zboží • Koberce • Dům a zahrada • Volný čas • e-shop DIVIO.cz

Dětské koberce

Dětské koberce vytvářející útulný prostor

Vytvořte svému nejmenšímu jedinečný koutek plný barev, pohodlí a spoustu dobrodružství! Naše kolekce dětských koberců vás zavede do země snů, kde se každý krok stává součástí kouzelného příběhu.

Vyberte si z různých vzorů a barev dostupných v našem obchodě DIVIO.cz, které upoutají pozornost a podnítí fantazii vašeho dítěte. Objevte pohádkové postavy, abstraktní motivy a vzdělávací vzory a vytvořte jedinečné místo pro hraní a učení.

Díky měkkým a na dotek příjemným materiálům jsou naše koberce nejen krásné, ale také ideální jako bezpečná zóna pro hraní, učení se chůze a relaxaci.

Některé z našich koberců mají vzdělávací prvky, přinášejí do dětského pokoje radost z učení. Písmena, čísla a zeměpisné motivy se stávají nedílnou součástí každodenního života a podporují rozvoj batolete.

S přátelským řešením pro rodiče je udržování koberců v čistotě snadným úkolem. Výběrem našich dětských koberců kombinujete krásu a funkčnost a vytváříte prostor, kde roste kreativní a šťastné dítě. Objevte naši kolekci koberců a obohaťte pokoj svého dítěte o jedinečné kouzlo!

Nejprodávanější

267 položek celkem

Cena

19913189
119913189

Značky

Barva

Materiál

Velikost

Položek k zobrazení: 267
Nahoru
Další produkty
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Možnost vrácení
Možnost vrácení
Spokojenost 97%
Spokojenost 97%
Certifikovaný prodejce
Certifikovaný prodejce
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz