www.DIVIO.cz - Dětské zboží • Koberce • Dům a zahrada • Volný čas • e-shop DIVIO.cz

Dětské autosedačky

Bezpečnost a pohodlí na silnici

Cestování s nejmenšími se stává ještě klidnějším díky naší nabídce autosedaček, kde jde bezpečnost a pohodlí ruku v ruce.

Naše sedačky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy a zajišťují ochranu vašeho dítěte na každé cestě. Pevná konstrukce a inovativní řešení zaručují klidnou cestu vám i vašemu nejmenšímu.

Díky měkkým, pohodlným polštářům a nastavitelným popruhům bude cesta potěšením. Naše sedačky byly navrženy s ohledem na dlouhé cesty, poskytují dostatečnou oporu pro páteř a pohodlí pro vaše dítě.

Naše sedačky jsou univerzální, snadno se montují a rozkládají. Přizpůsobí se různým modelům aut, díky čemuž jsou dokonalým společníkem na cesty, ať už jedete na dovolenou nebo jen do blízkého obchodu.

Naše sedadla zajišťují nejen bezpečnost, ale také vypadají stylově. Moderní design jde ruku v ruce s funkčností, přizpůsobující se moderním potřebám rodičů a dětí.

Péče o hygienu je pro nás důležitá. Mnoho našich sedadel má odnímatelné potahy, které lze snadno vyprat, díky čemuž bude sedadlo vždy čerstvé a čisté.

Nejprodávanější

66 položek celkem

Cena

13495699
113495699

Značky

Váhová kategorie

Položek k zobrazení: 66
Nahoru
Další produkty
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Možnost vrácení
Možnost vrácení
Spokojenost 97%
Spokojenost 97%
Certifikovaný prodejce
Certifikovaný prodejce
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz