www.DIVIO.cz - Dětské zboží • Koberce • Dům a zahrada • Volný čas • e-shop DIVIO.cz

Powerband - Odporovou gumu pro cvičení - Červená

Novinka
89 Kč –22 % 69 Kč
4-8 pracovních dnů

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
Možnost vrácení
Možnost vrácení
Spokojenost 97%
Spokojenost 97%
Certifikovaný prodejce
Certifikovaný prodejce

Detailní popis produktu

Powerband - Odporovou gumu pro cvičení - Červená

Vycházíme vstříc vašim potřebám a nabízíme odporovou gumu pro cvičení doma. Je to skvělé řešení, když vám chybí čas na každodenní rehabilitaci u odborníka a umožňuje vám v ní pokračovat doma. To je perfektní nápad, jak rozšířit svůj trénink, když vám chybí prostor pro plnohodnotnou domácí posilovnu. Gumy se používají jak ve sportu, tak při rehabilitaci. Ideální pro ženy a muže všech úrovní zdatnosti a věku. Pro začátečníky, mírně pokročilé nebo profesionály. Pomáhá také při nápravě vad držení těla u dětí.

Díky odporové gumě posílíte svaly paží: biceps, triceps, ramena a předloktí. Vaše prsní a zádové svaly získají lepší objem a tvar, výrazně se zlepší vaše kondice a vytrvalost. Nyní můžete břišní svaly, hýždě a nohy procvičovat každý den, a to vše, aniž byste museli opustit svůj domov. Svaly lýtek a stehen zesílí a nechtěná celulitida přestane být vidět. Nabízená guma vám umožní procvičit celé tělo nebo konkrétní svalové skupiny, budovat svaly, spalovat tuky a zlepšovat flexibilitu. Doporučuje se také pro rehabilitaci a korekci vad držení těla.

Odporové gumy trénují svaly jako závaží - svaly se stahují a vytvářejí sílu, která stabilizuje a řídí požadovaný pohyb. Gumu lze připevnit například k tyči pro získání ještě většího odporu nebo použít samostatně pro zahájení tréninku kdekoli a kdykoli. Zlepšete svou kondici, sílu horní nebo dolní části těla a vytrvalost paží, zad, ramen, hýždí, stehen, lýtek a dalších svalů. Můžete také použít odporovou gumu, mimo jiné: pro posilovací nebo nápravná cvičení.

Specifikace:
- pro použití při sportu, rehabilitaci a korekci vad držení těla,
- ideální pro začátečníky i profesionály,
- vhodné pro ženy, muže i děti,
- snadné použití,
- účel použití: pro cvičení, protahování svalů a mobilizaci kloubů.

Odolnost prezentované gumy: 5-8 kg (0,46 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness
Barva: Červená
Materiál: latex
Délka: 196 cm
Šířka: 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz