Autosedačka SESTTINO SECURE PRO 0-36 kg růžová

 
Dostupnost Skladem
2 599 Kč    
Kategorie DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY
 

Autosedačka SESTTINO SECURE PRO 0-36 kg růžová

SESTTINO SECURE PRO 0-36 kg je autosedačka, která dokazuje, že jízdní komfort může jít ruku v ruce s maximální bezpečností. Opěradlo je perfektně uloženo (při pohledu dopředu).

Od narození
Díky otočnému zadnímu sedadlu je možné dítě dopravit od prvních dnů života. Pro bezpečnost a pohodlí nejmenších dětí je sedadlo vybaveno další redukční vložkou.

DRI-SEAT
Potah je vyroben z odolného a pevného materiálu, zatímco je jemný k pokožce dítěte. Vnější vrstva je opatřena speciálním děrovaným materiálem, který zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, která za-ručuje pocit sucha.

SIP-Side Impact Protection
Zesílená boční konstrukce sedadla je navržena tak, aby absorbovala sílu nárazu v případě bočního nárazu. Díky systému SIP je navíc chráněna hlava, krk a páteř dítěte.

4 úrovně náklonu
Jednoduchá regulace opěradla ze sedící polohy do polohy ležení. Zajištění pohodlí a správné polohy dítěte.

Potešení z jízdy
Měkký polštář zaručuje pohodlí. Další polštářky na opasech zabraňují otlaku na citlivé pokožce dítěte a protiskluzové polštářky zajišťují správné umístění pásů.

Nastavení opěrky hlavy
sedadlo roste s vaším dítětem.

Příjemné čalounění na dotek
Měkké, flexibilní a odolné čalounění, které se snadno udržuje v čistotě. Samotné vysávání umožňuje odstranit většinu nečistot.

Ochrana materiálu
Vodítka pásů jsou zajištěna plastovými částmi, které chrání materiál proti opotřebení, když jsou pásy pod dlouhodobým tlakem.

Technické údaje:
Nosnost: 0 - 36 kg
Certifikáty: ECE R44/04

Barva Růžová
Montáž ve směru, proti směru jízdy
Váhová kategorie 0 - 36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: